2. Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım Sempozyumu

mimarizm.com / 26 Kasım 2013
2. Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım Sempozyumu

İBB Koruma, Uygulama ve Denetim Müdürlüğü (KUDEB) Ahşap Eğitim Atölyesi, 24-25 Aralık 2013 tarihlerinde II. Ahşap Yapılarda Koruma ve Onarım Sempoyumu'nu düzenliyor. Etkinlik, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.


                        


Sempozyumda, ahşap yapılarda koruma ilkeleri, projelendirme, restorasyon, konservasyon ve onarım uygulamaları, koruma ve uygulama sorunları, yerel yönetimlerin koruma çalışmaları gibi çeşitli başlıklar altında bilgi ve deneyimlerin paylaşılması amaçlanıyor.

Koruma konusunda yetkili tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde çalışan tüm uzmanlara, akademisyenlere, üniversite ve meslek yüksek okullarının öğrencilerine, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine ve ahşap yapı kullanıcılarına açık olarak düzenlenen sempozyumun ardından, yapılan sunumlara ait bildiri metinleri bir kitapta toplanarak yayın haline getirilerek, ülke genelinde ilgili kişi, kurum ve kuruluşlara gönderilecek. Geçen yıl düzenlenen birinci sempozyumun bilidri kitabı ise, kayıt masasından edinilebilir.

Sempozyum programı ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :