TOBB ETÜ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Mekân Tasarımı Stüdyosu V Sergisi

mimarizm.com / 04 Ağustos 2017
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencileri, Nurus işbirliği ile geliştirdikleri tasarımları paylaşmak üzere hazırlıklarını tamamladı. Mekân Tasarımı Stüdyosu V Sergisi, 7 Ağustos Pazartesi günü ziyarete açılacak.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, 2016 – 2017 Yaz Dönemi’nde yürütücülüğünü Umut Şumnu, Engin Öncüoğlu, Özgür Yakın ve Barış Yakın’ın üstlendiği Mekân Tasarımı Stüdyosu V dersi kapsamında, Nurus işbirliği ile ortak bir projeye imza attı.

Ders kapsamında öğrencilerden, Mobil Mekân kavramı üzerine, Nurus markasının belirlediği işlev, kavram ve biçim ihtiyaçlarını karşılayacak bir proje geliştirmeleri beklendi. Farklı lokasyonlara taşınabilecek ve kullanıma sunulacak konteyner modüllerden oluşacak yapılar, Nurus ürünlerinin deneyimleneceği mobil mekânlar olarak kurgulandı.

Çağdaş mekân uygulamalarından mobil mekânların tasarımından uygulamaya dek gerçekleşen sürecin deneyimlenmesini amaçlayan proje, Nurus Yönetim Kurulu Üyesi Renan Gökyay’ın  katılımıyla 7 Ağustos 2017 Pazartesi günü, saat 10:30 itibariyle TOBB ETÜ Teknoloji Merkezi’nde gösterime sunulacak.

TOBB ETÜ Mekân Tasarımı Stüdyosu V


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :