SANATLA 7/24

mimarizm.com / 17 Şubat 2016
Türkiye'de fonksiyonel sanat üzerine yapılan tek sergi, “Sanat 7/24 Vol.4” Armaggan Art & Design Gallery’de 29 Mart'a kadar devam ediyor.

Genç sanatçı ve tasarımcıları desteklemek amacıyla kurulmuş olan Armaggan Art & Design Gallery’nin, bu yıl dördüncü kez düzenlediği “Sanat 7/24” sergisi 29 Mart’a kadar devam edecek.
“Sanat Her Zaman Her Yerde” başlığı altında açtığı sergiyle Armaggan Art & Design Gallery, kavramsal özelliklerinin yanı sıra işlev yüklenen sanat eserlerine kapılarını açtı. “Sanat gündelik yaşamın içindedir, insanidir ve gereklidir” çıkış noktasıyla kurgulanan sergi, bu mottoyu takip ederek 21 sanatçının eseriyle “Sanat gündelik hayata nasıl dahil olur?” sorusuna yanıt arıyor.

Çetin Pireci - Powerful

 Begüm Yıldırım - Foot Piece

Emel Vardar - Happiness

Semra Ecer - Karabatak

Türkiye'de fonksiyonel sanat üzerine yapılan tek sergi olma özelliği taşıyan sergide, Ayser Çobanoğlu, Begüm Yıldırım, Çetin Pireci, Ceyda Oskay, Dinçer Güngörür, Belgin Yücelen, Banu Damcı, Egemen Kemal Vuruşan, Emel Vardar, Gül Delemen, Koray Akay, Nesren Jake, Rüya İdil Akdur, Semra Ecer, Sultan Acar, Suzet Fransez, Tina Varon, Yıldanur Ketenci, Yücel Kale, ve Ozan Emre Han gibi sanatçılar yer alıyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :