Mamut Art Project 2018 Başvuruları

mimarizm.com / 30 Ekim 2017
Akkök Holding sponsorluğunda gerçekleşecek 6. Mamut Art Project’e başvurular başladı. Katılım için son başvuru tarihi ise 6 Aralık 2017.

Akkök Holding sponsorluğunda 4. kez gerçekleşecek Mamut Art Project, 26-29 Nisan 2018 tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek. Projeye katılım için mamutartproject.com’dan yapılacak başvurular 6 Aralık tarihinde sona erecek.

Yılın umut vaat eden sanatçıları için benzersiz bir keşif alanı olan Mamut Art Project’in 2018 jürisi ise; sanatçı Ayşe Erkmen, koleksiyoner Ayşe Umur, eleştirmen ve yazar Evrim Altuğ, Galeri Nev’in kurucusu Haldun Dostoğlu ve küratör Selen Ansen’den oluşuyor.

2017 yılında 19 bin kişi tarafından ziyaret edilen Mamut Art Project, sanat kariyerinin başında olan bağımsız yeteneklerin çalışmalarını koleksiyonerler, küratörler, galeriler, kültür-sanat kurumları ve sanatseverlerle buluşturuyor.

Mamut Art Project’in geçen yıl büyük ilgi gören ve Seyhan Musaoğlu ile Simge Burhanoğlu’nun küratörlüğünde hazırlanan Mamut Performans programı bu yıl da yeniliklerle devam edecek ve başvuruları Kasım ayında başlayacak.

Ayrıntılı bilgi için: mamutartproject.com


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :