"Hikayeni Anlat" Eğitim ve Atölye Programı

mimarizm.com / 13 Kasım 2015
34Solo ve TAK (Tasarım Atölyesi Kadıköy) size önce hikayenizi bulmanız, sonra onu yazıya dökmeniz ve sonunda da dinleyenlere anlatmanız için “Hikayeni Anlat” Eğitim ve Atölye Programı’na davet ediyor.

Hikaye etme, en etkili iletişim dili, en keskin ikna aracıdır. İnsanların gönlünü kazanarak ikna etmenin ve bir amaç uğrunda harekete geçirmenin en etkili yöntemidir. Hikaye etmede hikayenin ne olduğu kadar nasıl anlatıldığı da önemlidir. Hikaye ne kadar etkili olursa olsun ancak iyi anlatılırsa kendini dinletir. Siz de hikayenizle kalplere dokunmak ve mesajınızı evrensel bir dile dönüştürmek istemez misiniz?

19 Kasım’da bir Masal Akşamı ile başlayacak program, 21 Kasım’daki eğitimler ve 28 Kasım'daki atölyeler ile devam edecek. Program, 10 Aralık Perşembe katılımcıların anlatımlarını gerçekleştirecekleri PechaKucha Night İstanbul “Hikayeni Anlat” etkinliği ile son bulacak. 

Tüm program için tıklayınız.

Eğitim ve Atölyeler Cumartesi günleri tam gün sürmektedir. Katılım kontenjanla sınırlıdır. Katılım ve kayıt için tıklayınız.
 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :