PechaKucha Night İstanbul Club: "Kendi Partini Yarat"

mimarizm.com / 25 Şubat 2013
PechaKucha Night İstanbul Club: "Kendi Partini Yarat"

34Solo tarafından düzenlenen PechaKucha Night İstanbul Club "Kendi Partini Yarat", 14 Mart gecesi farklı sahnesi ile Urban Bug Lounge ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Gecede konuşmacılar, birbirinden ilginç fikirleri ile hayal ettikleri partiyi, PechaKucha Night İstanbul sahnesinde paylaşacaklar. Sunumların arasından, izleyicilerin oylarıyla belirlenecek kazanan parti, Nisan ayında Urban Bug Lounge 'da yapılacak. Sürpriz fikirlerin devamında katılımcıları, bol müzikli, eğlenceli ve keyifli bir gece bekliyor.

İstanbul'un yaratıcı atmosferini solumak ve bu farklı ortamda yarışma heyecanına ortak olup oy vermek isteyenler, saat 19:30'dan itibaren Urban Bug Lounge'da yerlerini alabilir.

Detaylı bilgi ve katılım için tıklayınız.


PechaKucha Night (PKN)
Japonca ‘fis-kos' anlamına gelen PechaKucha; yaratıcı fikirlerin, formaliteden uzak ve kolay bir biçimde gösterilmesini sağlayan bir sunum formatı. PechaKucha Night, kısa ve öz sunumlarla ilgi seviyesini yüksek tutarak arka arkaya 10 kişinin yaratıcı fikir, ürün ve hayallerini seyirci ile paylaşabilmesini sağlıyor. PKN, bir paylaşım ve iletişim aktivitesi olarak aralarında, Tokyo, New York, Londra, Paris, Şanghay, Sydney, Beyrut, Tel Aviv, Cape Town, Helsinki ve Pekin'in de bulunduğu dünyanın 600'den fazla kentinde düzenli olarak yapılıyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :