Mercedes-Benz Fashion Week'in Yeni Rotası İstanbul!

mimarizm.com / 08 Mart 2013
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul

17 yılı aşkın süredir dünyanın en önemli moda günlerini destekleyen ve dünyanın dört bir yanında bu organizasyonlara ev sahipliği yapan Mercedes-Benz, sponsorluğunu üstlendiği dünya çapındaki moda organizasyonlarının arasına İstanbul'u da ekledi.Mercedes-Benz, Berlin, Pekin, Tokyo, New York, Moskova ve daha bir çok farklı büyük şehrin moda günlerindeki isim sponsorluğunun yanı sıra Milano, Paris ve Londra gibi diğer büyük metropollerdeki özel moda platformlarını da destekliyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul etkinliğinin ilki, 12-16 Mart 2013 tarihleri arasında Tophane, Antrepo 3'te gerçekleşecek.

Mercedes-Benz, İstanbul'daki moda haftasında yeni otomobili CLA ile, bu yılki moda kampanyasının başrol oyuncuları olan ünlü Amerikalı top model Karlie Kloss, fotoğraf sanatçısı Ryan McGinley ve film yapımcısı Jefferson Hack'i Türk moda tasarımcıları, moda profesyonelleri ve medyası ile bir araya getirecek. Mercedes-Benz CLA'nın dikkat çekici tasarımını vurgulamak üzere, Karlie Kloss, Ryan McGinley ve Jefferson Hack'in destekleriyle hazırlanan güncel moda görseli ve "Mind of its Own" videosunun yapım aşaması tüm detaylarıyla İstanbullu modaseverlerle palaşılacak.


  Ünlü top model Karlie Kloss, Mercedes-Benz'in yeni otomobili CLA'nın önünde. 
 
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul organizasyonu ile Türkiye'de ilk kez sergilenecek olan Mercedes-Benz CLA, dinamik tasarımıyla Mercedes-Benz markasının sportif yanını vurguluyor. Güçlü ve sportif tasarımı, bu dört-kapılı coupé'ye sınıfındaki diğer otomobillerden çok daha farklı bir görünüm kazandırıyor.


Peki MBFW'nin ilk İstanbul buluşmasında kimler var?

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, beş gün süresince gerçekleştirilecek sunum ve defileler ile moda profesyonelleri başta olmak üzere üstün tasarım ve stil beklentisi olan binlerce kişiyi bir araya getirecek.

 


İlişkili Haberler
Moda, Dünyayı ve Kentleri Nasıl Değiştirdi?
İlişkili Haberler
Moda Yazarı Seda Yılmaz İle Modanın Gücü Adına!
İlişkili Haberler
Yazbukey'den Emel Kurhan İle "Kamusal"a Sızmak Üzerine...
İlişkili Haberler
Moda Tasarımcısı Simay Bülbül
İlişkili Haberler
"Moda Kent"in Yeni Manifester Mecralarından Örnekler
İlişkili Haberler
İstanbul Fashion Days'den Görüşler, Görüntüler, İzlenimler
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :