48 Saatlik BIM Maratonu "Build New York Live"

mimarizm.com / 29 Temmuz 2015
Build New York Live


BIM kullanımı farkındalığını arttırmak için düzenlenen ve 48 saat süren, işbirliğine dayalı sanal tasarım yarışması Build Earth Live, bu sene New York'u konu alarak 21-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Uluslararası tasarım yazılımı geliştiricisi Nemetschek Vectorworks sponsorluğunda gerçekleşecek olan yarışma, farklı coğrafyalarda yer alan firmaların ortak projelerini yürütürken kullandıkları bulut tabanlı programlara odaklanıyor. Yarışmacılar bulut tabanlı programları kullanarak ekipleriyle işbirliği içerisinde 48 saat süresince, New York içerisinde açıklanan alanda, özeti verilen karma programlı bir yapının tasarımını yapacaklar.Yarışma, dünyanın dört bir yanından tüm BIM kullanıcılarının katılımına açık olacak. Yarışmaya tasarımcılar kendi ekiplerini oluşturarak ya da yarışma organizatörü Asite'a başvurup bir ekibe dahil olarak katılabilecekler. Daha önce Newcastle, Londra, Katar ve Sidney gibi şehirlerde düzenlenen yarışmanın sonucunda kazanan ekibe, prestijli "Best Use of Design for BIM" ödülü verilecek.

Build Earth Live etkinlik serisinin yedincisi olarak düzenlenen Build New York Live'a katılmak ve yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :