UMÖB 16.5 Atölye Katılımcılarını Arıyor

mimarizm.com / 06 Aralık 2016
Ankara'da gerçekleşecek olan 35. Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması (UMÖB)'ün atölyelerine katılmak isteyen öğrenciler 11 Aralık 2016 tarihine kadar başvuruda bulunabilir.

1993 yılından bu yana yılda iki kez olmak üzere, mimarlık öğrencilerinden oluşan farklı ev sahibi ekiplerle farklı şehirlerde düzenlenen ve Türkiye'nin dört bir yanından mimarlığa, tasarıma ve sanata ilgi duyan öğrencileri bir araya getiren Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması'nın otuz beşincisi, UMÖB 16.5 ekibi olarak Gazi Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Ted Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğrencileri ortaklığında, 28 Ocak - 4 Şubat 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek.

Mimarlık, tasarım veya sanatla ilgilenen ve UMÖB 16.5 atölyelerine katılmak isteyen öğrencilere yapılan açık çağrı şöyle: 

AÇIK ÇAĞRI!
Buluşma süresince bütün etkinliklerde belgeleme çalışması yapabilecek, kamerası megapikselli, lensi parlak, diyaframı açık, kalemi tatlı, çizgisi özgür, kondisyonlu ve girişken insanlara sesleniyoruz!

Amacımız Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması ortak belleğine buluşmamız hakkında kayıt düşebilmek ve meşrebimizce katkıda bulunabilmektir.

Atölye üyeleri hafta boyunca DEPO'nun halihazırda kullanılmakta olan sosyal medya hesaplarını ve yayın araçlarını aktif olarak kullanarak gerçekleşmesini arzuladığımız canlı yayınlama, fotoğraflama, videolama yazılı arşiv üretme ve mobil aplikasyonu aktif tutmanin yanında istedikleri görsel, yazınsal ve işitsel medya araçlarını kullanarak istedikleri formatta ürünler ortaya çıkarmak konusunda özgürdür. 

Önerimiz 6-8 kişilik ekipler ile başvuru yapılması olup bireysel olarak yapılan başvurular da kabul edilecek ve başvurular arasından seçilecek olan kişilerin birlikte çalışması istenebilecektir. Başvuru sürecinin bitimini takiben ekibimiz her başvuru sahibi/sahipleriyle özel olarak iletişime geçecek, ihtiyaç görülmesi halinde işleyişte bir takım revizyonlara gidilmesi istenebilecektir.   

Başvurular 11 Aralık 2016 saat 23.59  itibariyle sonlanacaktır.

DEPO Sosyal Medya Hesapları:
Facebook
Twitter
Instagram
Issu  


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :