Kütüphane Buluşmaları | mimarizm.com

mimarizm.com / 13 Kasım 2023
Türkiye Tasarım Vakfı Kütüphane Buluşmaları'nın yeni sezonda ilk konuğu mimarizm.com’un yayın koordinatörü Aslıhan Erkmen.

Kütüphane Buluşmaları | Türkiye’de Mimarlık Yayıncılığı: Serinin yeni sezondaki ilk konuğu; mimarlık, kültür sanat ve tasarım alanlarına odaklanan dijital yayın platformu mimarizm.com’un yayın koordinatörü Aslıhan Erkmen. Platformun 2007 yılından beri devam eden yayın hayatı, web sitesinde yer alan bölümleri ve farklı tasarım disiplinlerini ele alarak mimarlığı gündemde tutmak gibi konuların konuşulacağı Kütüphane Buluşmaları etkinliği, 15 Kasım Çarşamba günü 19.00’da İskele’de.

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın

 

*

Aslıhan Erkmen hakkında


Aslıhan Erkmen, 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Lise döneminde başladığı Grafik Tasarım eğitimini, Marmara Üniversitesi Basım ve Yayıncılık ve aynı üniversitede Matbaa Öğretmenliği formasyonuyla tamamladı. 1999 yılında Yapı-Endüstri Merkezi Yayın Bölümü’nde Grafik Uygulama Görevlisi olarak yaptığı çalışmaları, 2006-2018 yılları arasında YAPI Dergisi Basılı ve Dijital Yayın Uzmanı olarak devam ettirdi. Bu süre zarfında YEM Yayın’ın da dahil olduğu; farklı sektörlerdeki kurumsal firmalara çalışmalar yaptı. 2018 yılı itibariyle Yapı Medya İletişim firmasında yapi.com.tr ve mimarizm.com dijital yayınlarını sürdürmekte ve yapı sektörüne çok yönlü iletişim hizmeti vermeye devam etmektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :