İPYD İkili İş Görüşmeleri: Yapı Sektörü Buluşması 2023

mimarizm.com / 18 Ekim 2023
İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) üyeleri ile yapı sektörü profesyonelleri Yapı-Medya İletişim’in organize ettiği “İPYD İkili İş Görüşmeleri: “Yapı Sektörü Buluşması”nda bir araya geliyor.

Yapı malzemesi üreticisi firmaların, yeni ve yenilikçi ürünlerini birebir ilgili kişilere aktarma olanağı sunan İPYD İkili İş Görüşmeleri’nin ikincisi 30 Kasım Perşembe günü İstanbul Deniz Müzesi’nde gerçekleştirilecek.

Yapı-Medya İletişim ve İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) işbirliği ile düzenlenen buluşmada İPYD üyeleri (Yüklenici, Mühendislik, Yatırımcı ve Proje Yönetim firmaları) firmalar yapı sektörü profesyonelleriyle devam eden ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projeleriyle ilgili ne gibi işbirlikleri yapabileceklerini konuşma fırsatı bulacaklar. 20 İPYD üyesi ile 20 yapı sektörü temsilcisinin 10’ar dakika sürecek görüşmelerinde birebir toplantı yaparak, yenilikçi ürünlerin öne çıkması planlanıyor.

İPYD İkili İş Görüşmeleri: Yapı Sektörü Buluşması 2023 buluşmasına kayıtlar başladı. Detaylı bilgi için (0212) 982 45 26 numaralı telefondan Bahadır Erkmen ya da Teoman Coşkun ile iletişime geçilebilir ya da bilgi@yapimedya.com adresine mail atılabilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :