GREAT Türkiye Ticari Delegasyonu

mimarizm.com / 07 Mayıs 2014
GREAT Türkiye Ticari Delegasyonu


İngiltere'nin yapı ve sağlık sektöründeki lider firmalarının Türkiye'de uzun vadeli ilişkiler kurması ve potansiyel ortaklıklar inşa etmesi amacıyla United Kingdom Trade & Investment (UKTI) tarafından düzenlenen Türkiye Ticari Delegasyonu etkinliği çerçevesinde, dünya pazarının liderleri İstanbul'a geliyor.


Birleşik Krallık hükümeti tarafından bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük tanıtım hamlesi niteliğindeki GREAT Kampanyası çerçevesinde tasarlanan ‘GREAT Yaratıcılık Festivali' dünyada ilk kez 20-22 Mayıs 2014  tarihlerinde İstanbul'da düzenleniyor.

İngiltere'nin yapı ve sağlık sektöründeki lider firmalarıyla buluşmak için United Kingdom Trade & Investment (UKTI) tarafından düzenlenen Türkiye Ticari Delegasyonu'nda "Geleceğin Yaratıcı Şehirleri" ve "Sağlık" sektörlerinin İngiltere ve dünya pazarındaki lider sektör uzmanları İstanbul'a konuk olacak. 

İngiltere'den gelecek ticari delegasyonun dikkat çekmek istediği konu başlıkları ; sürdürülebilirlik, kentsel yenileme, dönüşüm, planlama, koruma, mimarlık, tasarım, enerji verimliliği, yenilikçi mimarlık, sağlık ve malzeme olarak belirlendi.

Dünyanın en büyük ikinci sektörü olan Türkiye İnşaat Sektörü'nün 2014 yılı büyüme beklentileri ile Türkiye'nin Sağlık Dönüşümü Programı'na dikkat çeken UKTI, yaratıcı endüstrilerin ve iş potansiyellerinin tartışılıp görüşüleceği toplantıların çalışma alanları ile örtüştüğünü düşünen firmaları, GREAT Türkiye Ticari Delegasyonu'na katılmaya davet ediyor.  

Katılımcılar, "Geleceğin Şehirleri" ve "Sağlık" delegasyonlarından birini seçebilecekleri gibi, her iki gruptan firmayla da toplantı talebinde bulunabilecek.


Program:


Sağlık Delegasyonu
20 Mayıs 2014, 14.00-16:00
Yer: Maslak Shereton İstanbul

Geleceğin Şehirleri Delegasyonu
21 Mayıs 2014, 10.00-12.00
Yer: Maslak Shereton İstanbul

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için
tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :