Circle Talks: Piknik Works

mimarizm.com / 24 Mayıs 2021
Circle Talks 'Piknik İle İlgili Merak Etmedikleriniz / Piknik Works' başlıklı etkinlik 27 Mayıs Perşembe saat 20:00'da başlayacak.

Circle Talks, 27 Mayıs Perşembe günü Piknik Works’ün ağırlandığı bir oturum ile devam ediyor. 'Piknik İle İlgili Merak Etmedikleriniz’ başlıklı etkinlikte Piknik hakkında önceden konuşulmamış ve arka planda kalan ne varsa masaya yatırılacak.

Piknik İle İlgili Merak Etmedikleriniz / Piknik Works başlıklı etkinlik kapsamında gerçekleşecek sohbette izleyiciler herkesin çok yakından tanıdığı Piknik Works’ün pek de tanıklık etmedikleri kamera arkasına şahit olacaklar. 'Süreç’ten ‘bilinçdışı'na, ‘rastgele ilham’dan 'deneme-yanılma' süreçlerine kadar üretimin kamera arkasına dair birçok konu başlığının irdeleneceği oturumda izleyiciler aynı zamanda Piknik Works ekibinden Oğul Öztunç, Atıl Aggündüz ve Melodi Gülbaba’yı ve çalışmalarını çok daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar. İsmiyle de paralel olarak samimi bir dille gerçekleşecek yayının gündeminde sorulmamış sorular olacak.

Oturum Zoom üzerinden gerçekleşeceği gibi YouTube üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. İzleyiciler her iki platformdan da konuklara sorularını ve yorumlarını iletebilecekler.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

 

* Etkinlik dili Türkçe’dir

Zoom Katılım/Kayıt Bağlantısı: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Q9M0frubTJKEMBTHGEoXsA

The Circle YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/thecirclespace


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :