Circle Talks

mimarizm.com / 19 Nisan 2021
The Circle, mimarlığın farklı ölçek ve alanlarından yaratıcıları konuk ettiği Circle Talks canlı yayın serisinde, 22 Nisan Perşembe günü saat 20:00'da MAP (Mimarlık Atölyesi Pamukkale) Topluluğu’nu ağırlayacak.

Pamukkale Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileri tarafından 2016 yılında kurulan MAP Topluluğu hem mimarlık ögrencileri hem de genç mimarlar arasında yaptıkları çalışmalarla, düzenledikleri etkinlik ve buluşmalarla tanınıyorlar. Geçtiğimiz Aralık ayında gerçekleşen İstanbul Mimarlık Festivali 2020’de ise günlük olarak hazırladıkları Festival'in Z-Raporu ile de Festival’in ilgi çeken Açık Çağrı katılımcıları arasında yer almışlardı.

The Circle bu haftaki yayınında MAP Topluluğu ile oluşum hikayelerine ve faaliyetleri çerçevesinde, mimarlık öğrenci toplulukları arasındaki iletişim ağının yarattığı değer, mimarlık alanında genç bir girişim olmanın kazanımları üzerine çok boyutlu  bir söyleşi gerçekleştirecek.

Konuk Mimarlık Öğrencileri

A.Hatun Üstünçelik, Aybüke Oktay, Bertan Karaca, Furkan Çetin, D. Hazar Yurdunkulu (Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi), Efe Özlü, Eray Varol, Kerim Bezirci, M. Esad Atasoy, Mısra Kütük, Özge Nur Tosun, Ş. Tuana Korkmaz, Yağmur Kasap

Ücretsiz ve herkese açık etkinlik, 22 Nisan 2021 Perşembe günü, 20:00 - 21:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :