The Circle Digital Talks: Nohlab

mimarizm.com / 17 Mart 2021
The Circle Digital Talks etkinliklerinin bu haftaki konukları, Dijital Mekanlar başlığıyla, Nohlab ekibinden Candaş Şişman ve Deniz Kader.

The Circle’ın düzenlediği The Circle Digital Talks yayınlarına devam ediyor.

The Circle bu hafta, 18 Mart Perşembe günü, 20:00–21:30 saatleri arasında Dijital Mekanlar (Digital Spaces) başlıklı etkinliğinde Nohlab’i ağırlıyor.

Sanat, tasarım ve teknoloji odağında disiplinler arası bir deneyim yaratmayı hedefleyen Nohlab ekibinden Candaş Şişman ve Deniz Kader yayında geçmiş ve güncel çalışmalarından bahsedeceği gibi bir kavram olarak da dijital mekan deneyimini derinlemesine ele alacaklar. Nohlab’in KAPSAYICI DENEYİMLER: Dijital ve Fiziksel Arasında Köprüler Kurmak sunumu ile başlayacak ve sonrasında sohbet ve soru-cevap olarak ilerleyecek yayında Nohlab ile ilgili tüm merak edilen sorular yanıtlanacak.

Zoom üzerinden canlı olarak gerçekleşecek yayın tüm izleyicilerin katılımına açık olacak. Zoom’da gerçekleşecek yayın YouTube aracılığıyla da paralel olarak yayınlanacak.

Yayın boyunca Zoom üzerinden katılımcılar konuk konuşmacılara sorularını yöneltebilecekler. YouTube üzerinden yayını izleyen katılımcıların soruları ise The Circle ekibinden moderatör Tolgahan Akbulut tarafından konuklara iletilecek.

Yayına Zoom aracılığıyla katılım için katılımcıların The Circle’ın web sitesindeki etkinlik sayfasında veya Instagram profilinde yer alan bağlantıya tıklayarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :