Circle Talks: Istanbul Fringe

mimarizm.com / 30 Mart 2021
Circle Talks etkinliklerinin 1 Nisan Perşembe günü konuğu, "Performans Sanatlarında Mekan" başlığıyla, Istanbul Fringe ekibi olacak.

Circle Talks etkinlikleri kapsamında 1 Nisan Perşembe günü Istanbul Fringe ekibinden Yasemin Kır, Emre Yıldızlar, Denizhan Çay ve Zeynep Uğur'u çevrimiçi bir etkinlikte ağırlıyoruz. Performans ve mekanın kesişimine odaklanan etkinlik; sanat, performans ve mimari ile ilgilenen herkesin katılımına açık.

Performans Sanatlarında Mekan / Istanbul Fringe başlıklı etkinlik kapsamında gerçekleşecek sohbette performans sanatına ve mekana değinen birçok konu başlığı ele alınacak. Katılımcıların eğitim ve çalışma geçmişlerinden Istanbul Fringe Festival'a uzanan konu yelpazesinde beden-hareket-mekan ve mekan-performans sanatları ilişkileri irdelenecek. Bir sohbet olarak ilerleyecek oturumda Istanbul Fringe ekibi esinlendikleri kaynaklardan bahsedecek ve ekibe, The Circle’dan moderatör Tolgahan Akbulut eşlik edecek.

Oturum boyunca izleyiciler her iki platformdan da birebir veya etkinlik moderatörü aracılığıyla sorularını Istanbul Fringe ekibine yönledirebilecekler. 20:00 - 21:30 saatleri arasında gerçekkeşecek etkinlik, aynı zamanda YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :