4. DAÜ Tasarım Haftası: "İşbirlikçi Yaratıcılık"

mimarizm.com / 24 Nisan 2014
DAÜ Tasarım Haftası 2014: "İşbirlikçi Yaratıcılık"

                         


Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi ve Tasarım Kulübü işbirliğinde düzenlenen 4. Uluslararası Tasarım Haftası, 21-23 Mayıs 2014 tarihlerinde Mimarlık Fakültesi Kampüsü'nde gerçekleşecek.  


Etkinlik, tasarımın güçlü sesi olarak kurgulanmıştır ve küresel ölçekte tasarımın yaşamdaki merkezi rolü hakkında farkındalığı oluşturmaya çalışır. Bu bağlamda, etkinliğin şimdiye dek yakaladığı başarı, vaadettiklerinin kanıtıdır. Etkinlik kapsamında kurgulanmış bir seri aktivite, tasarım alanından başarılı profesyoneller, sanatçı ve akademisyenleri biraraya getirerek tasarım ve mimarlık alanında üretim odaklı çalıştırmayı hedefler. Bütünüyle fikir-deneyim-ve-üretim alışverişini teşvik eden interdisipliner bir organizasyondur.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlik kapsamında programlanmış seminerler, interdisipliner atölyeler, sunumlar, sergiler ve yarışmalar sanat, tasarım ve mimarlık öğrencileri yanında genel olarak halkın ilgi ve katılımına açıktır. Etkinliğin ana yeri Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kampüsü'dür. Bu yıl etkinlikte yer alan çalışmalar kavramsal olarak "İşbirlikçi Yaratıcılık" çerçevesinde şekillenecektir. 

Etkinlik için açılan Facebook sayfasına ulaşmak için tıklayınız .


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :