Mamut Art Project 2021 için Başvurular Uzatıldı

mimarizm.com / 31 Mart 2021
Türkiye genelinde 9 yıldır bağımsız yeteneklere sergileme ve kendini tanıtma imkanı sunan Mamut Art Project 2021 edisyonu için başvurular 20 Mayıs'a kadar uzatıldı.

Bugüne kadar farklı disiplinlerde üretim yapan 400’ün üzerinde sanatçıyı sanatseverler ve sanat profesyonelleriyle buluşturan Mamut Art Project’in bu yılki jürisinde sanatçı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı ve İç Mimarlık Bölüm Başkanı Can Altay; küratör, sanat tarihçisi ve yazar Necmi Sönmez; sanatçı Hale Tenger; sanat danışmanı Melis Terzioğlu ve Pilot Galeri kurucusu ve direktörü Azra Tüzünoğlu yer alıyor.

Kariyerlerinin başında, bağımsız yeteneklere kendilerini tanıtmak ve eserlerini sanatseverlerle buluşturmak için önemli bir fırsat yaratan Mamut Art Project’e başvurular, 20 Mayıs 2021’e kadar www.mamutartproject.com adresinden yapılabilir.

Mamut Art Project 2020, Foto: Emir Uzun

Türkiye genelinde genç sanatçılara, Mamut ekibiyle buluşarak portfolyolarını tartışma ve fikir alma fırsatı sağlayan Mamut Portfolyo Günleri bu yıl farklı bir formatta, çevrimiçi düzenlenecek. Portfolyo günleri ile ilgili detaylar yakında açıklanacak.

Başvuru bilgileri için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :