Nimri Kazım Hasan Bademliği Yarışması Sonuçları Açıklandı

mimarizm.com / 26 Aralık 2022
İstanbul Teknik Üniversitesi ve Fırat Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerine açık olarak düzenlenen "Nimri Köyü Kazım Hasan Bademliği Açık Alan ve Atölye Mekanı Tasarımı Öğrenci Mimari Proje Yarışması"nın kazananları açıklandı.

Nimri Kullukları Sanat Projesi kapsamında Fırat Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerine açık olarak düzenlenen Nimri Köyü Kazım Hasan Bademliği Açık Alan ve Atölye Mekanı Tasarımı yarışması sonuçları belirlendi.

Yarışmaya toplamda 16 ekip katılım gösterdi, ekiplerin tamamı ön eleme aşamasını geçerek jüri toplantısında değerlendirilmeye uygun bulundu. Yarışmada 3 ekibin projesi ödüle layık görüldü.

Yarışmaya toplam 18 ekip başvurmuş fakat 16 ekip proje teslim etmiştir. Teslim edilen 16 ekibin teslim şartlarında belirtilen ölçütleri sağlamış olduğu ve teslimlerini eksiksiz yaptığı raportörler tarafından tespit edilmiştir.

Jüri değerlendirmesinde ödül kazanan projelerin ödülleri ve yarışma projesinin ikinci kısmını oluşturan kazanan projenin yerinde uygulanmasına ilişkin  hususlar ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Ödül Sahipleri

Eşdeğer Ödül:

38274 Rumuzlu Proje: Hüseyin Gül (İTÜ), Şebnem Külcü (İTÜ), Hülya Özağaçhanlı (FÜ), Mustafa Aktaş (FÜ)

74925 Rumuzlu Proje: Özgür Aslan (İTÜ), Gizem Bakioğlu (İTÜ), Canan Aktekin (FÜ), Mehmet Ali Saylan (FÜ), Hasan Bazna (FÜ)

Jüri Özel Ödülü: 

57048  Rumuzlu Proje: Süreyya Akın (İTÜ), Dilara Tepe (İTÜ), Onur Özcan (FÜ), Tuncer Şimşek (FÜ)

Jüri raporu ve ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :