Yılın Genç Tasarım ve Moda Girişimcileri Yarışmaları

mimarizm.com / 02 Mayıs 2011

Tasarım ve Moda alanında faaliyet gösteren genç girişimciler "British Council Yılın Genç Girişimcisi" ödülü için yarışıyor. Kazananlar Britanya'da tüm dünyadan meslektaşları ile buluşacak ve Türkiye'yi Uluslararası Girişimci Yarışması'nda temsil edecek.  
 
Yılın Genç Tasarım Girişimcisi Yarışması 

Yarışmanın birincisi, Türkiye'de Yılın Genç Tasarım Girişimcisi unvanını kazanmanın yanı sıra, Eylül ayında diğer ülke finalistleriyle birlikte Londra Tasarım Fuarı'na katılarak, uluslararası yarışmada Türkiye'yi temsil edecek. Tüm masrafları British Council tarafından karşılanacak program kapsamında Türkiye finalisti Britanya'nın önde gelen tasarım sektörü çalışanlarıyla tanışma fırsatı bulacak.
 
Yılın Genç Moda Girişimcisi Yarışması

Bu yıl, İstanbul Moda Akademisi (IMA) ortaklığıyla ikincisi gerçekleştirilecek olan Yılın Genç Moda Girişimcisi Yarışması'nın birincisi, Türkiye'de Yılın Genç Moda Girişimcisi unvanını kazanmanın yanı sıra, Eylül ayında diğer ülke finalistleriyle birlikte Londra Moda Haftası'na katılarak ve uluslararası yarışmada Türkiye'yi temsil edecek. Tüm masrafları British Council tarafından karşılanacak program kapsamında Türkiye finalisti, Britanya'da moda sektörünün başarılı isimleriyle tanışma imkanı bulacak.
 
Yarışmalara nasıl katılabilirsiniz?
 
Yarışmalara, çalıştığı alanda liderlik iddiası olan, girişimcilik ruhu taşıyan ve sektöründe tecrübe sahibi olan 21 - 40 yaş arası genç girişimciler katılabilecek. Başvuru için, 17 Haziran 2011 tarihine kadar, British Council'in internet sayfasındaki ilgili formların doldurulması gerekiyor.


"Genç Yaratıcı Girişimci" programıyla ilgili duyuru ve aktiviteleri Facebook'tan takip etmek için tıklayınız.

 


 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :