LG Future Home Global Innovation Challenge Başvuruları Başladı

mimarizm.com / 11 Nisan 2022
LG Electronics'in, Alpha Wolves Zirvesi işbirliği ile, evde daha iyi bir yaşam için yenilikçi teknolojileri ve çözümleri keşfetme odaklı yarışması "LG Future Home Global Innovation Challenge"ın son başvuru tarihi 9 Mayıs 2022.

LG Electronics (LG), Polonya'nın Varşova kentinde düzenlenen Alpha Wolves Zirvesi'nde LG Future Home Global Innovation Challenge'ı duyurdu. Start-up’ları ve hızlı büyüyen şirketleri hedefleyen duyuru, evde daha rahat, bağlantılı ve daha sağlıklı bir yaşam için yenilikler ve çözümler arıyor.

Orta ve Doğu Avrupa'daki (CEE) yatırımcılar ve teknoloji şirketleri için hibrit bir platform olan Wolves Summit'in ev sahipliğinde, 7 ve 8 Nisan tarihlerinde düzenlenen özel bir etkinlik olan Alpha Wolves Summit, yerleşik teknoloji endüstrisi oyuncularını fon yöneticileri ve gelecek vaat eden yeni girişimlerle birleştirmeyi amaçlıyor. LG ve Wolves Summit, LG Future Home Global Innovation Challenge için oldukça yakın çalışıyor.

Dünyanın dört bir yanından ilgi görmesi beklenen yarışmada, katılımcılardan yaşam kalitesini ve evdeki kullanıcı deneyimlerini iyileştirecek yenilikler için fikir sunmalarını isteniyor. Kazananlar, şirketin yeni girişim müşteri birimi olan LG Future Home ile çalışacak ve kendilerine, konseptlerini daha da geliştirmelerine ve işlerini bir sonraki aşamaya taşımalarına yardımcı olacak kaynak ve finansman desteği sağlanacak. Dahası, ilk 10 finalist, Wolves Summit'in 24 - 27 Mayıs tarihleri arasında Polonya'nın Wroclaw kentinde düzenlenen yıllık konferansında sunum yapmak üzere davet edilecek.

LG Future Home Küresel İnovasyon Yarışması için yapılan başvuruların şu dört kategoriden biriyle ilgili çözümlere odaklanması gerekiyor: 'LG Yükseltilebilir Cihazlar için Yeni Özellikler, Aksesuarlar veya Hizmetler', 'Yeni Yaşam Tarzı Trendlerini Yansıtan Beyaz Eşyalar', Beyaz Eşya Malzemelerinde Yeni İnovasyonlar, Bileşenler ve Kontrol' ve 'Beyaz Eşyaların Gelecekteki Dönüşümü'.

Konuyla ilgili bilgi veren LG ELectronics Başkan Yardımcısı ve LG Electronics Beyaz Eşya ve İklimlendirme Çözümleri Şirketi, Ar-Ge Merkezi Başkanı Oh Sai-kee şunları söyledi: “Wolves Summit ile ortaklaşa LG Future Home Global Innovation Challenge'ı başlatmaktan heyecan duyuyoruz ve geleceğin evleri için akıllı, kullanışlı çözümler yaratmak üzere kazananlarla yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Açık inovasyonu teşvik etmeye ve herkes için daha iyi bir yaşam sunmak amacıyla benzer fikirlere sahip ortaklar aramaya devam edeceğiz.”

Future Home Global Innovation Challenge için başvurular 8 Nisan - 9 Mayıs tarihleri arasında kabul edilecek. Başvuru göndermek veya yarışma hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

 

*

LG Electronics Hakkında

LG Electronics, Inc. dünya genelinde neredeyse her ülkedeki varlığı ve 75.000’den fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir. 2020 yılında dünya çapındaki satış rakamı 56 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler iş birimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, beyaz eşya, iklimlendirme çözümleri, monitörler, servis robotları ve otomotiv bileşenleri alanında da dünyanın lider üreticisidir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :