'Inside' İç Mekan Ödülleri 2011

mimarizm.com / 06 Haziran 2011

Dünyanın en iyi iç mekan tasarımları ile yaratıcılarını ödüllendirmeyi amaçlayan Inside Ödülleri, 2-3 Kasım 2011 tarihleri arasında Barselona'da gerçekleştirilecek olan aynı adlı festivalin odak noktasını oluşturuyor. WAF'ın kardeş etkinliği olarak hayata geçirilen ödül programına katılmak isteyen mimarlar ve tasarımcılar, 4 Temmuz'a kadar başvuruda bulunabilecekler.

1 Ocak 2010 - 1 Haziran 2011 tarihleri arasında iddialı bir tasarıma imza attığınızı düşünüyorsanız siz de Inside ödüllerine aday olabilir, Ross Lovegrove'un da aralarında bulunduğu uluslararası jüri tarafından belirlenecek olan 'World Interior of the Year' büyük ödülü için şansınızı deneyebilirsiniz.

Inside Ödül kategorileri

- Bar ve restoranlar
- Yaratıcı yeniden kullanım / dönüşüm
- Kültür yapıları ve diğer kentsel donatılar
- Teşhir mekanları
- Eğitim yapıları
- Sağlık yapıları
- Oteller
- Ofis yapıları
- Konut yapılar
- Ticari yapılar
- Ulaşım

Dünyanın en ilgi çeken tasarımcıları arasından geçtiğimiz yılın en başarılı iç mekanlarını belirleyecek olan program, genç tasarımcıların uluslararası platformda isimleri duyurmalarına da fırsat tanıyacak.

Festivalin büyük ödülü 'World Interior of the Year' (Yılın İç Mekanı) dahil tüm ödüller; David Collins, Ilse Crawford, Marcus Fairs, Andre Fu, Eva Jiricna, Ross Lovegrove, Linda Morey Smith ve Paul Priestman 'dan oluşan uluslararası seçici kurul tarafından seçilecek.


Inside Ödülleri başvuru rehberine ulaşmak için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :