HP, Kullanıcılarını "Baskı Mükemmelliği Yarışması"na Davet Ediyor

mimarizm.com / 05 Aralık 2011

HP; Designjet, Indigo, Inkjet Web Press ve Scitex sistemleri kullanılarak üretilen grafik sanatları baskılarını ödüllendireceği dünya çapındaki organizasyonu HP Baskı Mükemmelliği Yarışması'na (HP Print Excellence Awards) katılım çağırısı yaptı.

Toplam 16 kategoride yapılacak yarışmada sonuçlar uluslararası baskı uzmanlarından oluşan kurul tarafından belirlenecek. Kategoriler arasında ticari baskı, geniş formatlı grafikler, etiket ve paket uygulamaları da olacak. HP Baskı Mükemmelliği Ödülleri yarışmasında baskı kalitesinin yanı sıra çevreye duyarlı baskı çalışmaları ve yenilikçi örnekler de değerlendirilecek.

HP Baskı Mükemmelliği Yarışması'na katılım ücretsiz olacak. HP grafik sanatları müşterileri, katılım bilgilerini ve formlarını yarışmanın internet adresinden indirerek yarışmaya başvurabilecek.

Katılımcılar, 16 Mart 2012 tarihine kadar kayıt yaptırabilecek. Kazananlar, 2012 Mayıs'ında Almanya'nın Düsseldorf, kentinde yapılacak Drupa fuarı sırasında açıklanacak. Seçilen çalışmalar, fuarın 4. salondaki HP standında teşhir edilecek.

Yarışma, HP'nin dünya çapında gerçekleştirdiği baskı kalitesi ödüllerini tek ve kapsamlı bir programın çatısı altında birleştiriyor.

HP Grafik Çözümleri Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Christopher Morgan yarışmaya ilişkin şunları söyledi:

"HP Baskı Mükemmelliği Yarışması, müşterilerimizin HP çözümlerini kullanarak maharetlerini, yaratıcılıklarını ve becerilerini tam anlamıyla nasıl ifade edebildiklerini gösterecek. Müşterilerimizin analogtan dijitale geçişte ne gibi ilerlemeler kaydettiklerini ve renk kalitesi ve yenilikler açısından hangi seviyelere ulaştıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz." 


Yarışma Takvimi
Yarışmanın İlanı: 8 Kasım 2011
Teslim Tarihi: 16 Mart 2012
Jüri Değerlendirmesi: 25 Mart - 5 Nisan 2012
Sonuç Bildirimi: 30 Nisan 2012
Ödül Töreni: Mayıs 2012 (Düsseldorf'taki Drupa fuarına paralelinde)


HP Grafik Sanatları çözümleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.  

HP Grafik Sanatları
Twitter hesabından  da takip edebilirsiniz.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :