Electrolux Design Lab 2010'daki Favorinizi Destekleyin

mimarizm.com / 13 Eylül 2010
Design Lab tarihinde ilk kez verilecek "Halk Özel Ödülü"nün sahibi internet üzerinden yapılacak oylama sonucu belirlenecek. 
 
Halkın seçiminin dünyaca ünlü jüri üyelerinin değerlendirmeleriyle kıyaslanmasının heyecan verici olacağını dile getiren Electrolux'ün Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Henrik Otto; "İyi bir tasarım fikirleri kutuplaştırır ve estetik merak uyandırır. Bu oylamanın birincisi halkın gerçek beğenisini yansıtan bir konsepte sahip demektir" dedi.
 
Electrolux Design Lab'in bu yılki finalistleri geleceğin kompakt yaşam çözümlerini; Earls Court, Londra'da 23 Eylül'de gerçekleştirilecek olan 100% Design London'da Ineke Hans, Henrik Otto, Jon Marshall ve Benjamin Hubert'dan oluşan dünyaca ünlü tasarımcılara sunacaklar.
 
Jürinin sezgisel tasarım, yenilik ve tüketici iç görüsünden yola çıkarak yapacağı değerlendirme sonucu, yarışmanın birincisi 5 bin Avro para ödülü ile Electrolux Global Tasarım Merkezi'nde 6 ay ücretli staj yapma hakkı kazanacak. Design Lab 2010'un ikincisi 3 bin Avro, üçüncüsü ise 2 bin Avro ile ödüllendirilecek.

Design Lab 2010'un 8 Finalisti "Halk Özel Ödülü" için Yarışıyor
 
Tüm katılımcılara açık olan halk oylamasına www.electrolux.com/designlab adresinden katılarak favori tasarımınızı destekleyebilirsiniz. Herkesin sadece 1 oy hakkının bulunduğu oylama, 22 Eylül günü saat 23:59'a kadar devam edecek.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :