11. Taç "Bir De Sen Tasarla" Yarışması

mimarizm.com / 04 Şubat 2013

Zorluteks Tekstil ve San. A.Ş. ile TETSİAD işbirliğinde düzenlenen yarışma, geleceğin tasarımcılarını ev  tekstili sektörü ile buluşturmayı amaçlıyor.

Genç tasarımcılara yeni bir yaratıcılık alanı açmayı hedefleyen Zorluteks, başarı kazanmaya öğrencilik yıllarında başlamak isteyen tüm katılımcıları 11. TAÇ "Bir De Sen Tasarla" yarışmasına davet ediyor. Teslim tarihi 22 Mart 2013 olan yarışmada, toplam 11 ödül verileceği bildiriliyor.

Ev tekstilinde moda yaratabilecek tasarım ve tasarımcıların ortaya çıkmasını sağlamayı amaçlayan yarışmanın "nevresim desen tasarımı" kategorisi, bu sene "gençlik"teması altında düzenleniyor. Yarışmaya başvuracak adaylardan; gençlerin düşledikleri dünyayı, özgürlük, gelecek ve/veya dönüşüm kavramlarıyla anlattıkları tasarımlar ortaya koymaları bekleniyor.


Ödüller

Birincilik ödülü: 10.000 TL
İkincilik ödülü: 7.000 TL
Üçüncülük ödülü: 5.000 TL

Mehmet Zorlu Vakfı Özel Bursu:
6 adet (2013-2014 öğretim yılının birinci yarısını kapsamaktadır)

TETSİAD Özel Ödülü:
3.000 TL

Sosyal Medya Ödülü:
3.000 TL (Yarışma sonlanıp kazanan projeler belli olduktan sonra, ödül kazanan tüm projeler, ödül törenini takiben 15 gün boyunca Facebook Bir De Sen Tasarla sayfası'nda oylanacak. Belirlenen süre sonunda en yüksek oyu alan proje, Facebook sayfasından duyurulacaktır. Birinci olan proje sahibine daha önce kazanmış olduğu ödül dışında Sosyal Medya Ödülü olarak belirlenen 3.000 TL ödül verilecek.)


Seçici Kurul

Yarışmaya katılan projeleri; üniversitelerin ilgili bölümlerinde görev yapan 3 öğretim üyesi ve/veya görevlisi, 1 TETSİAD temsilcisi, 3 Zorluteks Yöneticisi ve 2 Taç Bölge Bayisi olmak üzere toplam 9 kişiden oluşan seçici kurul değerlendirecek.


Projelerin Teslim Süresi ve Yeri

Projelerin, en geç 22 Mart 2013 günü saat 16:00'ya kadar Zorlu Holding'e e-postayla veya elden ulaştırılması gerekiyor.


Ayrıntılı bilgi için
tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :