YEM Ödülleri Oylaması 3 Mart'a Kadar Uzatıldı

mimarizm.com / 03 Eylül 2007

Türkiye yapı ve mimarlık sektörünün önde gelen bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi, 40. yılını çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Her sene düzenlediği etkinliklerle sektöre yön veren YEM, bu sene farklı yarışmalar ve yeni ödüllerle sektöre bambaşka bir boyut getiriyor.

Yapı ve mimarlık sektöründe 40 yıldır verdiği hizmetler ve başarılarla adından söz ettiren YEM, uzun zamandır devam eden Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü'nün yanında, Mimarın İlk Yapısı Ödülü, YEM Medya Onur Ödülü ve YEM Mimari Tasarım Ödülleri'ni de bu yıl sektöre kazandırıyor. YEM Ödülleri ödül töreni Mart 2008'de gerçekleştirilecek.

 YEM Mimari Tasarım Ödülleri

Türkiye'de inşa edilen nitelikli yapı stoğunun, fiziksel çevrenin kalitesinin ve toplumun mimarlığa olan ilgisinin artırılması amacıyla verilen YEM Mimari Tasarım Ödülleri'ne başvuru 07 Ocak 2008 tarihinde tamamlanacak. Aday gösterilecek yapılar internet üzerinden oylamaya sunulacak ve en çok oy alan beş yapının mimarlarına YEM Mimari Tasarım ödülü verilecek. Mimarların kendi yapılarını ya da başka mimarların yapılarını ödüle aday gösterebilecekleri yarışmada ayrıca YAPI dergisinde yayımlanmış projeler de aday kabul edilerek oylamaya sunulacak.

YEM Ödülleri ile ilgili daha fazla bilgi için: www.yemodul.com


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :