Modern Ofislerin Seçimi 'Almora'ya Wallpaper Ödülü

mimarizm.com / 27 Ocak 2015


Türkiye'de Mozaik çatısı altında tüketiciyle buluşan B&B Italia markasının, Doshi Levien imzasını taşıyan Almora koltuk tasarımı, Wallpaper Design Awards 2015'te "Best Executive Office" (En İyi Yönetci Ofisi) kategorisinde ödüle layık görüldü.

Tasarım severleri 90'dan fazla dünya markasıyla buluşturan Mozaik bünyesindeki B&B Italia markasının Doshi Levien imzalı Almora koltuk tasarımı, dünyanın en seçkin ödüllerinden Wallpaper Design Awards 2015'te "Best Executive Office" ödülüne layık görüldü. Tasarımı ve konforu birleştiren güçlü bir kimliğe sahip Almora koltuk, Türkiye'de sadece Mozaik tarafından satışa sunuluyor.

Titiz bir işçilikle tasarlanan Almora, özel deri kaplamasının yanı sıra, ikinci bir doku olarak eklenen ve yumuşak bir battaniyeyi andıran kaplamasıyla rahatlığı vurguluyor. Siyah ile devetüyü renklerinin birlikte kullanıldığı Almora'nın ayrıca, kahve tonunda bir renk seçeneği daha bulunuyor.Doshi Levien'in "Almora'yı ikinci teniniz gibi hissedeceksiniz" ifadesi ile tanımladığı tasarım; insan anatomisine uyumlu modern çizgisi ve 360 derece dönebilen yapısıyla ofis ve yaşam alanlarına sade bir görünüm kazandıracak.İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :