10. Peyzaj Mimarlığı Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

mimarizm.com / 17 Ağustos 2022
TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ile Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) arasında koordinasyon, işbirliği ve üniversitelerimizde faaliyet gösteren PMOGenç Öğrenci üye komisyonu arasındaki iletişimi güçlendirmek üzere planlanan Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri (2022) sahiplerini buldu.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ile Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) arasında koordinasyon, işbirliği ve üniversitelerimizde faaliyet gösteren PMOGenç Öğrenci üye komisyonu arasındaki iletişimi güçlendirmek üzere planlanan ve bu yıl onuncusu düzenlenen Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri sahiplerini bulmuştur. 

Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödüllerine başvuran projelerin değerlendirmesini yapan Seçici Kurul 13 Ağustos 2022 tarihinde bir araya gelmiştir. Seçici Kurul, gönderilen 27 projenin değerlendirmesini tamamlayarak, 3 projeye Eşdeğer ödül, 2 projeye de Mansiyon Ödülü verilmesine karar vermiştir.

EŞDEĞER ÖDÜLLER       

- Batuhan ÜNLÜ / İstanbul Teknik Üniversitesi

- Ekip Üyeleri: Recep ARSLAN, Ali Doğan İNANÇ, Çiğdem SEZER, Emine ASLAN, Selinaya S. E. Gagaouzhan / İzmir Demokrasi Üniversitesi

- Ekip Üyeleri: Merve TEMEL, Ayşe Tuğba YALKI, Melike KAYIŞ, Yaşar KUTLU, Sami ÖZER, Mazlum ZEYBEK / İnönü Üniversitesi

                           

MANSİYON ÖDÜLLERİ

- Sedanur ŞAHİN / İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa

- Ayşe IŞIKÇI / İstanbul Medipol Üniversitesi

      

10. Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri - 2022‘in Kolokyumu ileri bir tarihte gerçekleştirilecek olup duyurusu Oda iletişim kanalları üzerinden yapılacaktır.

Değerlendirmeye ilişkin Seçici Kurul Raporuna ve ödül alan projeler için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :