9. Peyzaj Mimarlığı Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

mimarizm.com / 07 Eylül 2021
TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ile Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) arasında koordinasyon, işbirliği ve üniversitelerde faaliyet gösteren PMOGenç Öğrenci üye komisyonu arasındaki iletişimi güçlendirmek üzere planlanan ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri (2021) sahiplerini buldu.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ile Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) arasında koordinasyon, işbirliği ve PMOGenç Öğrenci üye komisyonu arasındaki iletişimi güçlendirmek üzere dokuzuncusu düzenlenen Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri (2021) kazananları açıklandı.

Ödüllerin değerlendirmesini yapan Seçici Kurulu 01 Eylül 2021 tarihinde bir araya gelmiştir. Seçici Kurul 25 projenin değerlendirmesini tamamlayarak, 5 projeye Eşdeğer ödül, 3 projeye de Teşvik Ödülü dağıtımını gerçekleştirmiştir.

Eşdeğer Ödüller 

Ezgi AKPINAR (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Gizem Yağmur GÖLBAŞI (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Ece ŞENGÜL (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Barış AYDIN – Naciye Eylül BAŞTÜRK (Ege Üniversitesi)

Şule ŞİRİN (İnönü Üniversitesi)

Teşvik Ödülleri

Rümeysa Merve ÖKSÜZ (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Vuslat ÖZBEY – Şeyda UÇAN (İnönü Üniversitesi)

Sena KELEŞOĞLU (İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi)

9. Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri - 2021‘in Kolokyumu ileri bir tarihte gerçekleştirilecektir. Ayrıntılı bilgi içni tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :