Yalın Tan & Partners Design Solutions

Tuba Tellioğlu Şeren / 07 Kasım 2016
Yaklaşık 2 yıldır projelerini, Yalın Tan & Partners Design Solutions adı altında hayata geçiren Yalın Tan’la 14 yıllık bir ortaklığı sonlandırıp yepyeni bir çalışma sistemine geçiş sürecini konuşmak üzere tasarımcının Nişantaşı ofisinde bir araya geldik.

Yalın Tan yaklaşık iki yıldır Yalın Tan & Partners Design Solutions adı altında hayata geçirdiği projeleriyle karşımızda. Tasarımcı, uzun yıllardır ev, ofis ve restoran projelerinin yanı sıra perakende sektöründeki uluslararası firmalar için gerçekleştirdiği iç mekan tasarımlarıyla da çok özel işlere imza atıyor.  

Tasarımcı, bundan iki yıl önce 14 yıllık ortaklığını sonlandırıp farklı bir çalışma sistemini denemek üzere Yalın Tan & Partners'ı kurmuş. Uzun zamandır birlikte çalıştığı, iş yapış şeklini iyi bildiği 3 çalışanına ortaklık teklif edip Türkiye’de iç mimarlık ya da mimarlık ofislerinde ender rastlanan 'partnership' modelini kendi şirketinde uygulamaya geçirmiş. 

Yalın Tan’la Nişantaşı’ndaki ofisinde 40’lı yaşların getirdiği kaçınılmaz değişimleri, 14 yıllık bir ortaklığı sonlandırıp yepyeni bir çalışma sistemine geçiş sürecini, iş yaşamının artılarını eksilerini ve iç mimarlık dünyasındaki başarı kriterlerini masaya yatırdık. 


Yalın Tan ile
Ortaklar ile
Künye
Ofis Adı:
Yalın Tan & Partners Design Solutions
Sahibi:
Yalın Tan
Telefon:
0212 231 69 68
Faks:
0212 232 25 95
Web:
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :