Mert Üçer: İş de yapıyoruz, eğleniyoruz da.

09 Mayıs 2008

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde okudum. Okul devam ederken Teğet'e staj yapmak için geldim. O sırada Deniz Müzesi Yarışması'na katıldık, yarışmayı kazandık ve ben burada kalmaya karar verdim. Gündüzleri çalışıyordum, geceleri de evde bitirme projemi yapıyordum. Okul bittikten sonra bir ara askere gidip geldim.

2005 yılından beri Teğet'te çalışıyorum.

Staj yapmak için Teğet'i tercih etmiştim, çünkü Teğet bildiğim insanlardan oluşuyordu. Fakat Teğet'te çalışmak benim için bir tesadüf oldu aslında. İlk büro deneyimimi burada yaşadım, burayı diğer ofislerle kıyaslama şansım yok. Ama başka yerlerde çalışan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla, bizim ofisimizin ortamı çok samimi.

Ertuğ ve Mehmet ile diyaloğumuz hiçbir zaman patron-çalışan ilişkisi çerçevesine olmadı. Beraber iş de yapıyoruz, sınırlarımızı koruyarak eğleniyoruz da.

Eskiden ofiste daha kalabalıktık, artık azız. Böyle olunca da işler daha yoğunlaştı. Bir kişi, birden çok projeyle ilgileniyor artık. Bizim ofiste herkes her işi yapıyor. Ofis olarak yarışmalara ve tasarım sürecine çok önem veriyoruz. En keyifli projeler tabi ki yarışma projeleri.


Şişli'deki Apartıman Dairesi
Teğet Mutfağı
Ödüller
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :