Elif Çendik

05 Aralık 2013Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden 2013 yılında mezun oldum. Tasarımhane ekibiyle stajyerlik dönemimde tanıştım. Farklı mimarlık ofisleriyle staj tecrübemden sonra, mezun olmamın hemen ardından ekiple birbirimizi tanımamız ve sevmemizin etkisiylede burada çalışmaya başladım.

Tasarımhane'nin tüm tasarım detayları ve işlevleriyle birlikte ilerlemeye çalışan bir proje sistemi var. Klasik işler yapmaktan ziyade tasarımı gerçek nitelikte düşünüp uygulaması, özellikle de iç mekanla grafik çalışmaları birleştirmesi buranın en büyük özelliği. Güzin Hanım ve Oben Bey, klasik patron-çalışan mantığı olmadan, takım ruhu ile çalışmayı hepimize aşılıyorlar. 

Tasarımhane'nin bir başka özelliği, bir yandan ekip sürekli fikir alışverişi halinde proje çıkartırken, aynı zamanda sizin bireysel tasarımlar da ortaya çıkarabilmeniz  Bu bir tasarımcı için önemli bir detay, özellikle de benim için. Hem bireysel hem de takım ruhuyla ilerlemenin size ve haliyle tasarımlarınıza kattığı çok şey oluyor. Bu da buradaki tüm çalışanlara kendilerini düşünce olarak özgür hissetmelerini sağlıyor. Benim içinse sorumluluk bilincimi artırıp kendimi mesleki anlamda ileriye taşımam ve geliştirmem için bir fırsat oluyor.

 


Güzin Erkan ve Oben Karatepe ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :