Alexandra Hegarty

02 Ekim 2015


Atelier 187'nin çalışma ortamı, bir ekip olarak sürekli iletişim ve etkileşim halinde olmayı teşvik eden çok rahat ve açık bir ortam. Mekan da bizlerin birbirimizle kolaylıkla iletişime geçmesine izin verecek şekilde düzenlenmiş. Küçük bir aile gibiyiz. Bu çalışma ortamı, tek mimar olmayan ben olmama rağmen ekiple kaynaşmamı kolaylaştırdı. Ayrıca bana müzik endüstirisindeki eski iş deneyimlerimi hatırlatıyor.  

Ofisin uzun süreli iletişim ve pazarlama stratejilerini tasarlıyorum. Temel önceliğimiz, Atelier187'yi İstanbul'da ve uluslararası mimarlık dünyasında konumlandırmak, bir başka deyişle yeterince görünür olmasını sağlamak. Ayrıca geçen mayıs ayında gerçekleşen Design Scene İstanbul etkinliği ve şu an satışt olan CORE mobilya serisi gibi yeni iş geliştirme projeleri yaratıyorum. Bütün bunlar Atelier187 ekibinin değerli desteği ve yardımı sayesinde gerçekleşiyor. Bana gerçekten çok yardımcı oluyorlar, bunun için onlara teşekkür etmem gerek.  

Fatoş ve Osman muhteşem bir ikili. Çok uzun zamandır birlikte çalışıyorlar ve birbirilerinin karakterleri, çalışmaları, deneyimleri ve ilgi alanları konusunda verimli bir dengeye ulaşmış durumdalar. Bazen yaşlı bir çift gibi bir araya geldiklerinde çok eğlenceli oluyorlar (gülüyor).


 


Osman Hacıoğlu ve Fatoş Başaran ile...
Atelier 187 Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :