Ytong Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

mimarizm.com / 09 Ekim 2013

Türk Ytong tarafından 50. kuruluş yılı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen "Kültür ve Sosyal Etkinlikler Evi" konulu ulusal mimari fikir yarışmasının kolokyumu, ödül töreni ve sergisi, 7 Ekim Dünya Mimarlık Günü'nde Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi'nde yapıldı.Türk Ytong'un geçtiğimiz Temmuz ayında sonuçlanan Ulusal Mimari Fikir Yarışması'nda dereceye giren proje sahiplerine ödülleri, Dünya Mimarlık Günü etkinlikleri kapsamında yapılan bir etkinlikle verildi.

Mimarlık çevrelerinde ses getiren Ulusal Mimari Fikir Yarışması'nın kolokyumu, ödül töreni ve sergisi 7 Ekim'de Karaköy'de bulunan Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi'nde yapıldı. Jüri üyelerinin ve yarışmacıların katıldığı etkinlik, saat 15.00'te kolokyumla başladı. Etkinlik, 18.00'deki törenin ardından yapılan sergi ve kokteyl ile sona erdi.

Ulusal Mimari Fikir Yarışması ile İstanbul'un kent yaşamına, mimarlığın düşünce ve tasarım alanına katkıda bulunmayı amaçlayan Türk Ytong, yarışmayı, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi işbirliği ile düzenledi.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :