Yapılar ve Kentsel Alanlar Sanatla Buluşuyor

mimarizm.com / 02 Mayıs 2013
Yapıların ve kentsel alanların kalitesini artırma düşüncesinden yola çıkan ALAN Project, yatırımcı ve tasarımcılarla işbirliğine giderek, mimari ve kentsel projeler için sanatsal çözümler geliştiriyor.Mimarlığın ve peyzajın sanat eserleriyle desteklenmesi, hatta birlikte anlamlı bir bütün oluşturmaları sayesinde hem mekanların değeri yükseliyor hem de kullanıcılar, seçkin ve hatırda kalan mekanlarla buluşuyor.

ALAN Project tasarım ekibinde yer alan resim, heykel, grafik, seramik ve fotoğraf sanatçılarına, mimarlar ve sanat tarihi uzmanları eşlik ediyor. Mimari ve kentsel uygulamalar için proje konseptleriyle örtüşen sanatsal uygulama fikirleri geliştiren ekip, projeye özel, yaratıcı ve yenilikçi sanat uygulaması çözümleri sunuyor. 


İç Mekan Uygulamaları
Modern, Post Modern, Avangart gibi farklı tarzlarda resim, heykel, seramik, karışık teknik, enstalasyon (yerleştirme) ve video art çalışmalarının fonksiyonel seçkisiyle iç mekanı dönüştürme projelerini kapsıyor.Peyzaj / Dış Mekan Uygulamaları
Proje bazlı heykel, rölyef ve çağdaş sanat çalışmalarının bütçe bazlı dış mekan koşullarıyla bütünleşik uygulamalarını içeriyor.Sanat Koleksiyonları
Piyasa değeri artmakta olan sanatçıların imzalı çalışmalarının butik mimari uygulamaları gerçekleştiriliyor. Bu bağlamda, iç mekanın mimari dönüşümüyle birlikte yatırım değeri yüksek sanat koleksiyonu da oluşturuluyor. Ayrıca talep edildiği takdirde, ulusal ve uluslararası sanat üretimi gerçekleştiren sanatçıların çalışmaları, projeye yönelik olarak bir araya getiriliyor.

 

İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :