"Sanal Yapı Fuarı - Turkeybuild" Yeni İçeriğiyle Ziyarete Açıldı

mimarizm.com / 06 Haziran 2014


Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, sunduğu "Sanal Yapı Fuarı - Turkeybuild" uygulamasıyla yıl boyunca ziyarete açık…


Geçen yıl hizmete alınan ve Türkiye'de bir ilk olan uygulama, kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılandı. Sanal fuar uygulaması, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul' u kaçıranlar, yeterince vakit ayıramayanlar, aradığı ürünü ya da firmayı bulamayanlar için ikinci bir fırsat yaratıyor.

yapifuari.com.tr adresinden ulaşılan "Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild" uygulamasıyla firma, marka, ürün aramaları yapmak, salon planlarını, katılımcı stand fotoğraflarını, detaylı iletişim ve ürün bilgilerini görüntülemek mümkün.Bu yıl 106.537 kişinin ziyaret ettiği Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, dünyadaki beş büyük yapı fuarından biri olarak, katılımcı ve ziyaretçisine verdiği hizmetlere her geçen yıl bir yenisini daha ekliyor.

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 37 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sanal bir uygulama ile internette 24 saat ziyarete açıldı. "Sanal Yapı Fuarı - Turkeybuild" uygulaması, bu yıl fuarı yerinde ziyaret etme imkânı bulamayanlara, tamamını gezmek için vakti yetmeyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

YEM Fuarcılık tarafından geçen yıl hizmete alınan ve Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama ile kullanıcılar, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde sanal ortamda fuarı ziyaret edip bilgi alabiliyorlar. İçeriğiyle de dikkat çeken sanal fuar uygulamasında, dünyadaki benzer uygulamalardan farklı olarak; Yapı Fuarı – Turkeybuild markasının yapı sektörünün tek ve en zengin ürün kataloğu olan Yapı Kataloğu ile yaptığı işbirliği ve entegrasyonla kullanıcılar, ulaşmak istedikleri firmaların marka ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alma fırsatı yakalıyor.

YEM Fuarcılık, "Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild" uygulaması ile zaman sınırlamasını ortadan kaldırıp fuarı tüm yıl boyunca ziyarete açarak, katılımcı firmalara ve ziyaretçilere sağladığı hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Bu hizmetle ziyaretçilerin, fuarda yer alan katılımcı firmaların ürün ve malzemelerine ulaşımı daha da kolaylaşıyor.
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul'un sanal uygulaması nasıl çalışıyor?

yapifuari.com.tr'ye giren herkes uygulama ile yıl boyunca, Yapı Fuarı – Tukeybuild İstanbul yerleşim planı üzerinde firma ve ürün araması yaparak, ilgilendikleri firmanın standının fuar içerisindeki konumunu, stand fotoğrafını, iletişim bilgilerini ve ürün detaylarını görebiliyor. Ziyaretçi, ürünler ile ilgili detaylı bilgilere tıkladığında Yapı Kataloğu sayfasına yönlendiriliyor. Böylece ürünle ilgili uygulamalarından tutun da fotoğraflarına kadar detaylı her şeyi yapikatalogu.com'da görmesi mümkün oluyor. Sanal fuar uygulamasında kullanıcılar, istedikleri firma ya da ürünlerden oluşan kısa listeler de oluşturabiliyor.

Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild'e, www.yapifuari.com.tr ve www.turkeybuild.com.tr sitelerinden ya da http://www.yapifuari.com.tr/sanalyapifuari linkinden ulaşmak mümkün.


Fuar Takvimi 2014:
27. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara 23 – 26 Ekim 2014
20. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 6 – 9  Kasım 2014


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :