Yapı Fuarı - Turkeybuild, Sanal Uygulama ile 365 Gün Açık

mimarizm.com / 15 Mayıs 2013

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, sunduğu yeni hizmeti "Sanal Yapı Fuarı - Turkeybuild" uygulamasıyla artık yıl boyunca ziyarete açık olacak.

YEM Fuarcılık tarafından  düzenlenen ve 36 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, dünyadaki beş büyük yapı fuarından biri olarak, katılımcı ve ziyaretçisine verdiği hizmetlere her geçen yıl bir yenisini daha ekliyor. Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen sanal uygulama ile fuarı kaçıranlar, yeterince vakit ayıramayanlar, aradığı ürünü ya da firmayı bulamayanlar için ikinci bir fırsat yaratılıyor.

yapifuari.com.tr adresinden ulaşılan Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild uygulamasıyla firma, marka, ürün aramaları yapmak, salon planlarını, katılımcı stant fotoğraflarını, detaylı iletişim ve ürün bilgilerini görüntülemek mümkün olacak. İnternet üzerinden 7 gün 24 saat ziyarete edilebilecek uygulama, fuarı yerinde ziyaret etme imkânı bulamayanlara, tamamını gezmek için vakti yetmeyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

YEM Fuarcılık, Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild uygulaması ile zaman sınırlamasını ortadan kaldırıp fuarı yıl boyu açık tutarak, ziyaretçisine sağladığı hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Bu hizmetle ziyaretçilerin aradıkları ürün ve malzemeye ulaşmaları daha da kolaylaşacak.

Türkiye'de bir ilk olan uygulama ile kullanıcılar, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde sanal ortamda fuarı ziyaret edip bilgi alabiliyor. İçeriğiyle de fark yaratan sanal fuar uygulamasında dünyadaki benzer uygulamalardan farklı olarak; Yapı Fuarı – Turkeybuild markasının yapı sektörünün tek ve en zengin ürün kataloğu olan Yapı Kataloğu ile yaptığı işbirliği ve entegrasyonla kullanıcılar, bilgi almak istedikleri firmaların marka ve ürünleri hakkında her türlü detaylı bilgiye ulaşabiliyor.


Sanal uygulama nasıl çalışıyor?


yapifuari.com.tr'ye giren herkes uygulama ile yıl boyunca, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul yerleşim planı üzerinde firma ve ürün araması yapabilecek, ilgilendikleri firmanın standının fuar içerisindeki konumunu, stand fotoğrafını, iletişim bilgilerini ve ürün detaylarını görebilecek.

Ziyaretçi, ürünler ile ilgili detaylı bilgilere tıkladığında Yapı Kataloğu sayfasına yönlendirilecek. Böylece ürünle ilgili uygulamalarından tutun da fotoğraflara kadar tüm detayları yapikatalogu.com'da görebilecek. Sanal fuar uygulamasında kullanıcılar, istedikleri firma ya da ürünlerden oluşan kısa listeler de oluşturabilecek.

Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild'e www.yapifuari.com.tr ve www.turkeybuild.com.tr sitelerinden ya da http://www.yapifuari.com.tr/sanalyapifuari bağlantılarından ulaşmak mümkün.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :