İçinde Taçkapılar Saklayan Sehpa; Marrakesh

mimarizm.com / 11 Kasım 2014

İlhamını Selçuklu Dönemi'ndeki kapılardan alan, geometrisindeki modernist çizgilerle çağdaş ev ve ofisler için tasarlanan Koleksiyon'un yeni üyesi 'Marrakesh' sehpa, Studio Kairos imzası taşıyor.Çalışma ya da yaşam alanı gözetmeksizin duraklama ve dinlenme anlarında kahve fincanınızı koymak, elinizin altında bulunmasını istediğiniz eşyaları organize etmek için bir sehpaya daima ihtiyaç vardır. Ofis, ev, eğitim salonu ya da kafe fark etmez; eğer bulunduğunuz alanda herhangi bir oturma ünitesi varsa, yakınlarında bir de sehpa yerleştirilmiş olmalı.

Yaşam ve çalışma kültürleri için öneriler sunan Koleksiyon'un yeni ürünü, Studio Kairos tasarımı Marrakesh sepha, geçmişin izlerini modernizmin yalın hatlarıyla buluşturuyor.Marrakesh sehpa, ilhamını, Anadolu Selçuklu döneminde sonsuzluk ve zaman döngüsünü simgeleyen taçkapıların geometrisinden alıyor. Üç ayaklı sehpanın boşluklarında taçkapıların silueti yansıyor.

Beyaz akrilik malzeme kullanılarak son halini alan Marrakesh, İtalya'da üretiliyor. Studio Kairos imzalı Marrakesh, çalışma alanlarından yönetici odalarına, kafe ve dinlenme alanlarından eğitim salonlarına kadar farklı metrekarelerdeki projelerde yalın hatlı bir tamamlayıcı olarak kullanılabilir. 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :