XVII. Ulusal Mimarlık Ödülleri Programının Ödül Töreni Çevrimiçi Olarak Gerçekleşiyor

mimarizm.com / 17 Eylül 2020
2020 / XVII. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri programının ödül töreni 18 Eylül Cuma günü çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

2020 / XVII. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri kapsamında yapılan başvuruların Zeynep Ahunbay başkanlığında, M. Zafer Akdemir, T. Elvan Altan, A. Sinan Timoçin, Alper Ünlü’den oluşan Seçici Kurul tarafından değerlendirildiği programda, Nişan YaubyanMimar Sinan Büyük Ödülü”ne, Reha Günay ve Mehmet ÖzdoğanMimarlığa Katkı Dalı Ödülü”ne, Vedat DalokayAnma Programı”na değer görüldü. Yapı Dalı’nda 13, Proje Dalı’nda 10, Fikir Sunumu Dalı’nda 4 olmak üzere toplam 27 eser ödül adayı olarak belirlendi.

Ödüle değer görülen eserler ise 18 Eylül 2020, Cuma günü, saat: 18:00’da gerçekleştirilecek olan çevrimiçi ödül töreninde açıklanacaktır. Sergi açılışı ve ödül töreni pandemi koşulları nedeniyle 47. Olağan Genel Kurulu harici katılımcı alınmadan gerçekleştirilecek olup, sergi 18-23 Eylül 2020 tarihleri arası Ankara’da TBB Litai Konukevi’nde ziyaret edilebilecek. Programa ve ödüllere ilişkin detaylı bilgi föyü Mimarlık dergisinin 416. (Kasım-Aralık 2020) sayısında paylaşılacak.

Ödül törenini YouTube canlı yayın bağlantısından izlenebilir. Ödül adayları için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :