Türkiye’nin İlk Isı Yalıtımlı Kedi Evi

mimarizm.com / 02 Şubat 2018
Avusturyalı EPS ısı yalıtım uzmanı Austrotherm’in sosyal sorumluluk projesi “Isı Yalıtımlı Kedi Evleri” ile sokak hayvanları soğuk kış günlerinde üşümeyecek.

Avrupa’nın en önemli inşaat malzemesi üretici gruplarından biri olan, ısı yalıtım ürünleri alanında 60 yıldır faaliyet gösteren Austrotherm, mantolama özelinde sunduğu faydayı bu sefer kediler için harekete geçirdi. 

Binaların ısı yalıtımı konusunda çalışırken soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarını da unutmayan firma, ‘Isı Yalıtımlı Kedi Evleri’ projesiyle sokak kedilerine özel sıcacık evler üretti.

Austrotherm ısı yalıtımlı kedi evi

Austrotherm ısı yalıtımlı kedi evi

Çek paylaş, daha fazla kedi sıcak evi ile buluşsun

Marka tarafından evlerin farklı semtlere yerleştirdiği projede, hayvanseverler de evlerin daha fazla sokak kedisi ile buluşmasına destek oluyor. Sosyal medyada da yankı bulan kampanyada, “Isı Yalıtımlı Kedi Ev”lerinden edinmek isteyen hayvanseverlerin, Austrotherm Türkiye sosyal medya hesaplarını takip etmesi ve Instagram’da #herkedininbireviolsun hashtag’i ile kedili bir selfie’lerini paylaşmaları yeterli oluyor.

Austrotherm ısı yalıtımlı kedi evi

Her hafta tekrar edecek olan kampanyanın detayları, katılım ve kazanma koşulları markanın sosyal medya hesaplarında yer alıyor. Isı yalıtımlı kedi evleri, sahiplerine Etkin Dağıtım’ın desteğiyle ulaştırılıyor.

Austrotherm Türkiye sosyal medya hesapları:
Twitter
Facebook
Instagram


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :