Silestone® by Cosentino, Bohemian Flame Volkan Lavlarından İlhamla Tasarlandı

mimarizm.com / 17 Kasım 2023
Cosentino’nun Silestone® markasına ait Le Chic Koleksiyonu’nda yer alan Bohemian Flame, bakırın doğal ve sıcak yapısından oluşan tasarımı ile hem klasik hem de modern mekanlarda fark yaratıyor.

Dünya genelinde hibrit mineral yüzeyde lider konumda olan Silestone® by Cosentino, son yılların en trend konseptlerinden biri haline gelen bakır ve gri renklerin kullanımını, Le Chic Koleksiyonu’nda yer alan Bohemian Flame ile bir adım öteye taşıyor. Doğanın ritmini, renklerini ve hareketini bir taş yüzeyde buluşturan Silestone® by Cosentino, yaşam alanlarını sıradanlıktan çıkararak, doğanın asil dansının bir parçası haline getiriyor.

Zarif ve sıcak bir dokunuş katıyor

İlhamını volkan lavlarından alan Le Chic Koleksiyonu, yaşam alanlarını sıcaklıkla sarıyor. Bakır tonlarındaki metalik kaplamaları, ince kıvrımlı damarlarla birleşen koleksiyon; doğanın etkileyici gücünü mekanlara taşıyor. Mutfakta volkanik toprakların sıcaklığını ve canlılığını hissetmeyi sağlarken, banyoda ise, zeminleri ve lavaboları basit fonksiyonel parçalar olmaktan çıkarıp etkileyici tasarım öğelerine dönüştürüyor. Mutfaktan banyoya, yaşam alanlarının her köşesinde, bir yüzeyden daha fazlası olan Le Chic Koleksiyonu yaşam tarzına zarif ve sıcak bir dokunuş katıyor.