Pasifik Mühendislik Ofisi

mimarizm.com / 09 Temmuz 2020
180 metrekarelik bir alanda Habif Mimarlık imzası taşıyan Pasifik Mühendislik, firmanın çalışma prensipleri doğrultusunda ve günümüze ayak uyduran yenilikçi yaklaşımla tasarlanmış.

Yeni yerine taşınan Pasifik Mühendislik için, firmanın çalışma prensipleri doğrultusunda, dikdörtgen biçimindeki ofis planını; merkezde açık ofis alanı ve onun etrafında konumlandırdığımız muhasebe, toplantı odası, yönetici odası, servis alanları ile çözümledik.

Firmanın sektördeki tecrübesini ve günümüze ayak uyduran yenilikçi yaklaşımını birlikte yansıtan bir ofis mekanı yaratmak için; malzeme ve form vurgusu ile destekleyerek ön plana çıkarmak istediğimiz monokromatik genel atmosfer armonisini, düşey yüzeylerdeki renkli kaplamalar ve çeşitli sanat eserleri ile özgün bir hale getirdik. Açık ofis alanının bir duvarını, çalışanlar, ziyaretçiler ve iş ortakları için motive edici bir hale getiren, firmanın 20 yıllık geçmişinde imza attığı seçilmiş projelerini işaret eden metal enstalasyon ile şirket profiline katkıda bulunur hale getirmeyi amaçladık.

Plan

Kesitler


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :