Mimarca Mekân Anlatımı Metin Yarışması Kitapçığı Yayınlandı

mimarizm.com / 10 Haziran 2021
KTMMOB Mimarlar Odası Yayın Kurulu'nun düzenlemiş olduğu, Mimarca Mekân Anlatımı Metin Yarışması, 2020’nin seçki kitapçığı yayınlandı.

KTMMOB Mimarlar Odası Yayın Kurulu üyeleri tarafından, akademik tezler ve makaleler dışında; mimarlık ve edebiyat disiplinlerinin ilişkilendirildiği farklı yazılı kaynaklara ve onların barındırdığı derin değerlere dikkat çekmek amacıyla her yıl düzenlenen Mimarca Mekân Anlatımı Metin Yarışmasının; aralarında Sûha Özkan, Müge Cengizkan, Ertuğ Uçar ve Neşe Yaşın’ın da bulunduğu jüri tarafından ödüllendirilen ve yayınlanması uygun görülen eserlerden oluşan seçki kitapçığı basıldı.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmanın seçki kitapçığı edebiyat ve mimarlık arakesitinde sunulan metinleri okumayı sevenlerin beğenisine sunuluyor. Üç ödüllü eser, dört mansiyon ve 30 seçilmiş ürünle, toplamda 37 eserin yer aldığı seçki kitapçığı, Kıbrıs Mimarlar Odası'ndan temin edilebilir. Ayrıca Yayın Kurulunun diğer yayınları ve yarışmanın tüm seçki kitapçıklarına da Oda'nın internet sayfasından (mimarlarodasi.org) ulaşabilmek mümkün.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :