Mik Online Tasarım Sohbetleri

mimarizm.com / 11 Mayıs 2020
Mik, Kasso Mühendislik ve Mimarizm sponsorluğunda her gün bir etkinlik hedefiyle başladıkları online tasarım sohbetlerine devam ediyor.

Etkinlik Metni

Covid-19 Salgını” etkisi ülkemizde yavaş yavaş azalmasıyla birlikte tedbirleri azaltmamamız gereken bir sürece giriyoruz. Bir nebze olsa bu süreci etkinliklerimiz ile birlikte daha keyifli hale getirmeyi ve kendimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Online etkinliklerimize  #HepBirlikte YouTube kanalımızdan canlı yayın olarak devam ediyoruz.

YouTube kanalımız üzerinden etkinlerimizi takip edebilir, sosyal medya ve mail adresimizden bizlere ulaşabilir, sorularınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Geri bildirimlerinizin bizler için çok kıymetli olduğu tekrar ifade etmek isteriz.

Etkinliklerimiz 11 Mayıs Pazartesi günü saat 14:00’da dynBIM Platformu kurucusu Emrullah Yıldız ile birlikte 12 hafta boyunca 24 saat sürecek Revit Eğitimimizin altıncısıyla başlayacaktır.

12 Mayıs Salı günü saat 21:00’da ise Zoom Mimarlık'ın ortağı Yunus Emre Kara ile birlikte “Mimarlık ve Tasarım Alanında Kariyer” konusunu ele alacağımız keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz.

13 Mayıs Çarşamba günü saat 22:00’da Urban Tank Kurucu ortakları Tuba Doğu ve Melis Varkal ile birlikte “Kamusal Alanda Üretmek” konusunu ele alacağımız keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz. 

14 Mayıs Perşembe günü saat 21:00’da İkiartıbir Mimarlık'ın kurucu ortaklarından Deniz Dokgöz ile birlikte “Akademi, Eğitim ve Pratik Anlamında Yarışmalar” konusunu ele alacağımız keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz.

15 Mayıs Cuma günü saat 22:00’da Türkiye Mimarisi Instagram hesabıyla online arşiv çalışmaları yürüten Serkan Ennaç ile birlikte “Türkiye Mimarisi” konusunu ele alacağımız keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/beumik/
https://twitter.com/beumik
https://www.linkedin.com/in/beumik/
https://www.youtube.com/channel/UCloBQTcaJtt1hOZq-dr7xBQ

İletişim Bilgisi: mikbeykent@gmail.com


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :