Lüks ve Ulaşılabilir Bir Vejetaryen Restoran Deneyimi

mimarizm.com / 24 Eylül 2020
Ethos, sağlıklı yemek seçenekleri arayanlar için ulaşılabilirliği ve lüksü bir arada barındıran I-AM imzalı bir restoran olarak Londralılara hizmet ediyor.

Ethos, Londra'da modern ve şık bir tarza sahip, sağlıklı ve etten uzak yemekler sunan vejetaryen bir restoran konsepti. Ekip, Londra’nın merkezinde, Oxford Circus istasyonundan birkaç adım uzaklıkta yer alan bu özel konsepti hayata geçirmek için girişimci Jessica Kruger ile birlikte çalışmış.

İç Mekan Tasarımı
Vejetaryen ve sağlıklı yemek konseptini şık, kaliteli ve ulaşılabilir olarak sunmak için tasarlanan iç mekan ve yerleşim düzeni; müşteri akışını optimize etmek ve dinamik bir ortam sağlamak için özenle hazırlanmış.

Yiyecekler, standart self-büfe yapılandırması yerine, özel dairesel tezgahlarda servis edilen bir yemek alanı kurgulanmış. İç mekan nötr paletle birlikte kullanılan mavi, altın ve gümüş ile ulaşılabilir lüks algısına vurgu yapmaktadır. Mekan içerisinde kullanılan 4 metreden yüksek canlı huş ağaçları tasarımda organik bir element olarak kendini gösterir.

Vegan ve vejeteryanlara hitap eden konseptiyle Ethos Foods, RetailWeek Interior Awards’ta "Yılın En İyi Yeme ve İçme Mağazası" ödülünü kazandı.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :