Kale X Homemade Aromaterapi Koleksiyonu

mimarizm.com / 04 Eylül 2019
Kaleseramik ve sağlıklı yaşam bilinciyle her şeyin en doğalını sunmayı amaçlayan Homemade Aromaterapi iş birliği ile hayata geçen ‘Kale X Homemade Aromaterapi’ koleksiyonu, Kale mağazalarında tüketiciyle buluşuyor.

Kadim zamanlardan günümüze unutulmaya yüz tutmuş aromaterapi bilgilerini tekrar ortaya çıkaran Homemade Aromaterapi, Kale’ye özel yeni bir koleksiyon hazırladı. Sağlıklı yaşam bilinciyle her şeyin en doğalını sunmayı amaçlayan Homemade Aromaterapi’nin özel koleksiyonu ‘Kale X Homemade Aromaterapi’, Kale mağazalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Kaleseramik’in markaları ‘Çanakkale Seramik’, ‘Kalebodur’, ‘Kale’, ‘Edilcuoghi’ ve ‘Edilgres’in, yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Kale mağazalarında sergilenen Homemade’in ürünleri, Kale’nin yalın çizgisine de uyan bir tasarımla, evde ve banyoda doğallığı, saflığı yansıtıyor.

Kale X Homemade Aromaterapi’de, yüzde 100’ü doğal yağlarla hazırlanmış el, yüz ve vücut için kastil sabunların yanısıra, ortamı hem enerjik hem de fiziksel olarak yenileyen oda kokuları bulunuyor. Ayrıca Kale ile tasarlanmış bir evin içerisinde Homemade Aromaterapi’nin günümüze uyarlanmış geleneksel ve doğal ürünlerinin uyumu dikkat çekiyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :