HOM Design Center Birinci Yılını 100 Markayla Kutladı

mimarizm.com / 25 Ekim 2019
İstanbul’un tasarım ve dekorasyon alanındaki premium markalarına ev sahipliği yapan ilk alışveriş merkezi HOM Design Center, 1. yılını iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katıldığı özel bir davetle kutladı.

Skyland İstanbul bünyesinde yer alan, premium dekorasyon ve tasarım merkezi HOM Design Center, 1. yaşını özel bir gece ile kutladı. İş dünyası, sanat çevreleri ve cemiyet hayatından davete katılan ünlü isimler arasında Ayşegül-Muharrem Toplusoy, Yalçın-Tünay Ayaydın, Zerrin-Giray Bilimer, Arzu Kunt, Begüm Gazioğlu Ballı, Burcu Şendir, Emir Bahadır, Yasemin Aloğlu, Füsun Hattat, Pınar Ayaydın Talay, İpek Ayaydın Abdik, Fatih-Figen Kıral, Emek Külür, Dilek-Yakup Avşar, Brigitte Weber, Banu Bora Mumcu, Mustafa Toner vardı.

3 kata yayılan, 43 mağazayla hizmet veren, ev ve ofis mobilyasından, tekstil, beyaz eşya ve aksesuara, Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üstünde markayı aynı çatı altında barındıran HOM Design Center’ın 1. yıl partisi merkezin üçüncü katındaki etkinlik alanında gerçekleştirildi. Geceye katılanlar tarafından büyük beğeni toplayan davet; Soul Jazz, Disco, R&B, Lounge vocal gibi farklı müzik türlerini kendine özgü tarzıyla yorumlayan ünlü şarkıcı Danna Leese ve DJ Can Hatipoğlu’nun sahne performanslarıyla son buldu.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :