Çalışma Mekanlarına Dinamizm Katan Masa Sistemi; Wave

mimarizm.com / 10 Mayıs 2018
Kullanıcısının tercihine göre farklı renk, malzeme ve aksesuarlarla kişiselleştirilebilen Wave, Ersa R&D + Design Team tarafından tasarlandı.

Türkiye ve dünyada çok sayıda sektörden kullanıcısına yönelik yenilikçi ve modern mobilya çözümleri geliştiren Ersa, Wave masa sistemiyle çalışma alanlarına çağdaş bir yorum kazandırıyor.

Kullanıcısının tercihine göre farklı renk, malzeme ve aksesuarlarla kişiselleştirilebilen Wave, Ersa R&D + Design Team imzasını taşıyor. Açılı ayak detayıyla farklılaşan Wave; tekil kullanımların yanı sıra workstation ve toplantı masası olarak çeşitlenebiliyor.

Wave’in gri, beyaz, Amerikan beyaz meşe ve Amerikan cevizi laminat tablaları; antrasit, beyaz ya da metalik gri renkteki ayaklarla kullanılabiliyor.

Wave, Ersa
Wave, tekil masa tiplerine eklenen ön pano ve workstation tiplerine eklenen ayırıcı panolar sayesinde paylaşımlı ofislerde bireysel çalışma alanları yaratılmasına izin veriyor. Masa üstü aksesuarlarla zenginleştirilen Wave, etajeriyle kombinlenebiliyor.

Wave, Ersa

Wave, masa tablasına entegre edilen kablo tavası ve priz kapaklarından, özel kalıp pabuçlarına kadar her detayda yenilikçi ve modern bir tasarım anlayışını temsil ediyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :