Bu Bavullar Müziğin Ritmini Yakalıyor

mimarizm.com / 27 Ekim 2015
Vintage bavulları müzik sistemleriyle bir araya getiren el yapımı ‘Just in Case’ hoparlörler, hem müzik hem de tasarım severler için yeni bir alternatif sunuyor.

1950 ve 1960’lı yıllara ait vintage bavullara kullanılmış müzik sistemlerinin monte edilmesiyle ortaya çıkan yeni nesil portatif hoparlörler ‘Just in Case’ imzası taşıyor. Özel olarak tasarlanan hoparlörlerin parçaları dünya üzerinde tek olma özelliği ile de sahiplerine kendilerini özel hissettiriyor. 

İlk koleksiyonda yer alan hoparlörler; bavulların ait olduğu yıllara, ülkelere, hatta hikayelerine göre ‘Old Boy’, ‘Hotel California’, ‘Honeywood’ gibi özel isimlere sahip.

Hoparlörlerin hem iç hem dış mekân kullanıma uygun olması da markaya ilgili artıran bir diğer özellik. Son teknolojiyle uyumlu, vintage bir ürün olarak, farklı tarasımlardan hoşlananlara hitap eden Just in Case; ev, kafe, tekne, davet ve parti gibi birçok mekanın yeni tamamlayıcısı olmaya hazırlanıyor.

Müzik dünyasında ve eğlence sektöründe ‘Hayk’ ismiyle bilinen DJ Murat Davulcu’nun tasarlayıp, kendi atölyesinde ürettiği Just in Case markası; el yapımı ‘vintage hoparlör’ fikrini Türkiye ve Avrupa’da başlatan ilk marka olarak dikkat çekiyor. Farklı boyut, desen ve ses sistemi özelliklerine sahip bu hoparlörler; şarj edilebilir pille modeline göre ortalama 7 ila 11 saat kesintisiz olarak çalışabiliyor. Kulaklık girişi olan bütün elektronik aletlerle uyumlu olan Just in Case hoparlörler; kullanım koşullarına uygun olduğu takdirde karşılaşılan bütün sorunlar için ömür boyu garanti hizmeti veriyor. 

Just in Case hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :