Ankara'nın Yeni Başkanı Tezcan Karakuş Candan

mimarizm.com / 06 Mart 2014

Mimarlar Odası Ankara Şube'de yönetim değişti, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanlığı görevine Tezcan Karakuş Candan seçildi.Mimarlar Odası Ankara Şubesi 43. Genel Kurul'u gerçekleştirerek yeni yönetimi belirledi.  43. Dönem Yönetim Kurulu, yapılan törenle bugün mazbatalarını aldı. Geçtiğimiz dönem Mimarlar Odası Ankara Şube Genel Sekreterliğini Yürüten Tezcan Karakuş Candan, 43. Dönem'de Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı olarak görevi devraldı.

Mimarlar Odası Ankara Şube 43. Dönem yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: 

Tezcan Karakuş Candan, Ali Atakan, Tuğba Arslan, Gökhan Yıldırım, Namık Kemal Kaya, Füsun Tamer ve Muteber Osmanpaşaoğlu.

Mimarlar Odası Ankara Şube 43. Dönem Yönetim Kurulu görev dağılımına göre 2. Başkan Ali Atakan, Sekreter Üye Gökhan Yıldırım, Sayman üye; Namık Kemal Kaya , Yönetim Kurulu Üyeleri Füsun Tamer ve Tuğba Yıldırım olarak belirlendi.

Mazbata töreninde Mimarlar Odası Ankara Şube Eski Başkanı Ali Hakkan, Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan'a görevi devrederken şunları söyledi: "Diğer dönemde de beraber çalıştığım arkadaşlarımın, meslektaşlarımın, 43. Dönem'de yürüteceği kent mücadelesinde başarılar diliyorum, devraldıkları görevleri büyük bir sorumluluk ve umutla yerine getireceklerine inanıyorum."  

Mimarlar Odası Ankara Şube Yedek Yönetim Kurulu üyeleri arasında ise Emel Akın, Burcu ateş, Baver Barut, Elvan Altan Ergut, Rengin Şahin, Ece Yoltay ve Can Türer yer alıyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :